Firmowe

Oferta zorganizowania imprezy firmowej

Obiekt golfowy przy ulicy Łagiewnickiej 233b w Łodzi jest idealnym miejscem do treningu tej ciekawej, nietuzinkowej i prestiżowej dyscypliny sportu. Położony blisko centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego, zapewnia znakomitą atmosferę odprężenia i odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, a zarazem doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.

Nasz obiekt driving range (strzelnica golfowa), o długości 200 metrów, obejmuje 15 stanowisk treningowych. Ciekawie ukształtowane, pięciodołkowe pole golfowe z bunkrami i przeszkodą wodną daje możliwość nauczenia się wszystkich elementów gry w golfa.

Konstrukcja całego obiektu jest pomyślana tak, aby podczas trwania imprezy warunki pogodowe nie wpływały na jej harmonogram oraz jakość, zorganizowanie spotkań golfowych możliwe było zarówno w miesiącach wiosennych, letnich, jak i zimowych.

Podczas akademii golfa wszyscy uczestnicy, korzystając ze sprzętu golfowego pod okiem profesjonalnego trenera, poznają teoretyczne, jak i praktyczne tajniki tego sportu, uzyskując solidne podstawy do dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Organizowane przez nas akademie to jednak nie tylko nauka gry w golfa. Dla Państwa pracowników to również kształtowanie umiejętności koncentracji, praca nad doskonaleniem precyzji, stymulacja do bardziej wszechstronnego rozwoju. Dla Państwa firmy: dodatkowy prestiż.

W zależności od programu imprezy, ustalanego indywidualnie, oraz liczby uczestników, zajęcia trwają od około 3 do 5 godzin. Cały program kończymy zazwyczaj sympatycznym akcentem w postaci różnego rodzaju konkursów z nagrodami dla uczestników akademii np. konkurs na najdłuższe uderzenie bądź też uderzenie najbliżej flagi.

Bezpośrednio przy driving range znajduje się zadaszona sala która pomieści kilkaset osób, zaprojektowana jako obiekt restauracyjny. Na życzenie klienta Akademii Golfa będzie towarzyszył pełen catering na najwyższym poziomie.

Driving range wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, dla zapewnienia komfortu i możliwości bezpośredniego powrotu do miejsca pracy.

Spotkania golfowe dla firm mogą być organizowane dla niewielkich grup (kilka osób) jak i kilkuset pracowników.
Serdecznie zapraszamy do współpracy, gwarantując z naszej strony najwyższy poziom organizacji oraz elastyczność, która pozwala nam spełnić indywidualne oczekiwania klientów:

  • czas trwania ok.4 -5 godz
  • nauka gry
  • sprzęt golfowy + piłki
  • zawody golfowe z nagrodami i dyplomami
  • obiekt do dyspozycji
  • cena : w zależnosci od opcji – 80 zł do 99 zł netto. Dla dużych grup atrakcyjne rabaty
  • cena cateringu zależy bezpośrednio od Państwa (sami ustalacie z firmą cateringową).

INFORMACJA TEL.  606 665 914