Nauka gry

Nauka gry                 

 

                                                                  Wirtualne lekcje golfa

Uczymy gry od podstaw.
W Polsce, golf jako dyscyplina sportowa, zdobywa coraz większą popularność. Jednak zapewne wielu z  Was nie miało jeszcze z nim kontaktu. Nasz obiekt golfowy powstał między innymi po to, żeby przybliżyć Państwu ten ciekawy sport. W łatwy i niedrogi sposób, uczymy początkujących pierwszych uderzeń golfowych, przybliżamy zasady gry w golfa. Wszystko to w pięknym otoczeniu przyrody i miłej atmosferze. Uczą u nas świetni trenerzy, a nasi golfiści chętnie służą pomocą wszystkim nowym pasjonatom.

Doskonalimy Wasze umiejętności.
Jeżeli już jesteście golfistami i chcecie trenować aby doskonalić się w tym sporcie, to nasz obiekt jest idealnym miejscem przygotowanym właśnie do tego celu. Pod okiem trenerów PRO, Wasze uderzenie będzie jeszcze celniejsze, a gra przyniesie Wam więcej satysfakcji.

Uczymy gry w grupach.
Proponujemy Państwu naukę golfa w grupie: z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi z pracy… Grupa może liczyć od 4 do 15 osób. W takim składzie najłatwiej nam jest przekazać wiedzę, a Wam skupić się i skorzystać z lekcji. Zajęcia trwają 45 minut lub wielokrotność tego czasu (zależy od Waszych chęci).

Nauka połączona ze spotkaniem firmowym lub towarzyskim.
Organizujemy ponadto spotkania firmowe oraz prywatne np. urodzinowe lub inne okolicznościowe, połączone z nauką golfa pod okiem zawodowego trenera, zwieńczone turniejem dla uczestników. Całość w profesjonalnej oprawie urozmaicona wyśmienitym cateringiem.

Lekcje indywidualne.
Prowadzimy też lekcje indywidualne, w czasie których nasz trener nauczy lub pomoże Państwu doskonalić grę. Czas trwania zajęć zależy od Waszych indywidualnych potrzeb.

W przyszłości.
W planach: lekcje swingu z analizą . Te lekcje odbywać się będą na jednym z najnowocześniejszych stanowisk multimedialnych. Gracze otoczeni przez kamery, obserwować będą na umieszczonym na wprost siebie ,blisko 40 calowym ciekłokrystalicznym monitorze, zmiany swojego w swingu. Po każdej lekcji gracz otrzymywać będzie płytę z nagraniami z lekcji oraz planem pracy, aby nic nie uszło Państwa uwadze