Sezon 2019

Po zeszłorocznych zmianach miło nam zakomunikować, że mamy 50% wzrost liczby członków klubu i 100% sympatyków i uczestników naszych cotygodniowych imprez.
Klub w związku z tym otwiera się na nowe chilloutowe możliwości.
Przypominamy nasty rok 🙂 że karty HCP prowadzimy bez żadnej opłaty.
Dla osób które nie chcą jednak należeć do Naszego klubu proponujemy duże zniżki dla:
A. klientów  Sklepu Turysty, wspinaczkowego lub www.wojskowe.eu z Narutowicza 47, wreszcie outletu i serwisu Biała Broń który przenosimy na Łagiewnicką 233.
B. klientów  A&A dom jubilerski lub nieruchomości.
C. osób urządzających z nami eventy, imprezy, szkolenia, w tym piłkarskie, survivalowe, medytacyjne, prozdrowotne, ogniska lub grile .
D. osobom działającym prospołecznie dla swoich środowisk oraz golfa  oraz pozytywnie zakręconym .

Cena dla wyżej wymienionych grup wynosi 10 zł za kosz 50 piłek , lub grę z pola lub lekcje z trenerem lub strefę imprezową z muzyką klubową bądź medytacją.

Osoby należące do innych klubów płacą 20 zł za kosz piłek z maty lub bunkra .

Osoby,  które próbowały wyciągać członków z naszego klubu ,żle się o naszych członkach wypowiadały lub poruszały w rozmowach wątki hejterskie , rozbijackie , religijne lub polityczne negatywnie wpływające na atmosferę jeśli chcą wrócić do klubu płacą 30 zł za lub połowe opłaty klubowej za lata nieobecnosci .

Celem rozmowy lub zniżki prosimy o kontakt telefoniczny 606665914 lub  422309000 a najlepiej wizytę na placu Dąbrowskiego .

Dodaj komentarz