Turnije - wyniki


SOBOTNI TURNIEJ


Zapraszamy wszystkich w każdą sobotę start GODZ 10:00

 

Wyniki Sobotniego Turnieju 3/4
Miejsce Imię \ Dołek I II III IV V VI VII VIII IX X TOTAL
1 Rafał Wieczorek 3 3 3 4 4 4 3 4 2 4 27
2 Eryk Rawicki 2 5 3 3 5 3 3 5 3 3 30
3 Jakub Tamborek 4 4 5 4 6 3 2 5 4 3 35
4 Jacek Tomczyk 5 8 5 4 5 4 4 4 4 3 38
4 Paweł Trepczyński 3 5 6 3 4 3 4 4 5 6 38
5 Bartosz Maćkowiak 3 5 4 6 4 2 6 8 8 5 41
X Philip  Chen 3 3 4 4 4 X X X X X X
X Tony Chen 6 4 4 7 4 X X X X X X






Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów już w kolejną sobotę!

Pytania Bartosz Maćkowiak-660554906

 

 




SOBOTNI TURNIEJ

 

TURNIEJ !!!!!!!

Zapraszamy wszystkich w każdą sobotę start GODZ 10

Pytania Bartosz Maćkowiak-660554906

SOBOTA TURNIEJ 2/4

WYNIKI netto-MIEJSCE-

1.Bartosz Maćkowiak(Hcp 36,1)-total-26

2.Rafał Wieczorek (Hcp.18)- total- 28

3.Jerzy Bielawski (Hcp. )- total-36




SOBOTNI TURNIEJ

 

TURNIEJ !!!!!!!

Zapraszamy wszystkich w każdą sobotę start GODZ 10

Pytania Bartosz Maćkowiak-660554906

Wyniki netto – 1/4

miejsce:

1.Jacek Tomczyk (Hcp 33.5)-total-28






 

Turniej o Brylant A&A 2011

BRUTTO   HCP DAY 1 DAY 2 TOTAL 
Michał Kasprowicz   2 74 74 148
Bogusław Bil   9 85 75 160
Tadeusz Grodziński   10 79 82 161
Janusz Hofman   8 81 81 162
Jason Andrew   13 86 84 170
Łukasz Skudlarski j 10 84 87 171
Jerzy Bielawski   12 85 86 171
Mirosław Wójcik   13 89 83 172
Tymoteusz Michaś j 23 90 82 172
Sylwester Chrzanowski   12 90 90 180
Jarosław Szewczyk   15 91 91 182
Mateusz Dziąsko   6 91 93 184
Konrad Chrzanowski   12 95 89 184
Maciej Kozłowski   14 86 99 185
Franciszek Miller j 28 94 92 186
Dorota Trocha k 9 92 96 188
Przemysław Cechowski j 30 101 91 192
Kamil Skudlarski j 16 95 99 194
Dariusz Gabarski   20 97 99 196
Marcin Tutka   27 100 98 198
Mikołaj Kubielski j 18 104 97 201
Rafał Osiński   29 95 107 202
Ryszard Gozdek   28 106 97 203
Grzegorz Staniaszek   22 108 95 203
Eugeniusz Maksim   20 114 96 210
Sławomir Bubas   34 103 109 212
Józef Dziąsko   22 100 113 213
Jacek Uchański   38 117 97 214
Michał Kaczanowski   54 109 109 218
Damian Staniaszek   54 115 115 230
Piotr Usielski   54 125 115 240
Waldemar Olczyk   54 130 113 243
Andrzej Sadłowski   54 121 130 251
Wiesław Chojnacki   37 119 133 252
Tomasz Michaś   47 135 122 257
Adam Kowalczewski   37 127 131 258
Damian Kunat j 54 129 130 259
Sebastian Dymarczyk j 54 143 116 259
Jarosław Soroko   39 127 134 261
Krzysztof Stefanski   54 131 130 261
Marek Dębski   54 120 144 264
Aleksander Majsterek j 39 142 139 281
Dariusz Sojka   54 139 143 282
Sebastian Borkowski j 54 155 144 299
Sebastian Berliński   54 148 156 304
Maciej Zybert   54 156 161 317
Roman Borowiak   39 145 x NA





Turniej o Brylant A&A 2011 wyniki brutto






WYNIKI brutto TURNIEJU PREZESA GolfPalace




1 Zieliński Grzegorz jr 163
2 Rogalski Piotr 167
3 Jędrzejewski Dariusz 172
4 Grodziński Tadeusz 173
5 Ulacha Marcin 176
6 Pisarski Marek 187
7 Wieczorek Rafał 188
8 Staniaszek Grzegorz 195
9 Pieńkowski Maciej 196
10 Mikołajczyk Janusz 196
11 Wójcik Mirosław 197
12 Rytych Sławomir 205
13 Cechowski Przemysław 213
14 Staniaszek Damian 235
15 Usielski Piotr 252
16 Kozińska Nina 269
17 Sadłowski Andrzej 281
18 Rawicki Eryk DNP
 
19 Wieczorek Wiktor DNP
 
20 Kawka Marek DNP
 
21 Stefański Krzysztof DSQ
 



RANKING PZG 2010

LP

Imię

Nazwisko

Klub

Miejsce

w Rankingu

PZG

 

 

 

 

2010

2009

2008

1

Arkadiusz

Majsterek

A&A

17

115

89

2

Grzegorz

Zieliński jr.

GP

30

32

33

3

Grzegorz

Zieliński

GP

33

155

64

4

Adrian

Jędrzejewski

GP

45

134

79

5

Tadeusz

Grodziński

A&A

88

196

189

6

Wiktor

Wieczorek

GP

89

444

 

7

Łukasz

Skudlarski

A&A

105

 

 

8

Michał

Dąbrowski

EHCG

108

97

93

9

Czesław

Sas

GP

131

224

131

10

Mirosław

Wójcik

A&A

134

139

167

11

Dariusz

Jędrzejewski

GP

139

233

136

12

Mikołaj

Kubielski

A&A

141

479

x

13

Jery

Bielawski

A&A

165

x

x

14

Kamil

Skudlarski

A&A

184

x

x

15

Oskar

Każmierczak

A&A

209

124

x

16

Franciszek

 Miler

A&A

226

x

x

17

Maciej

Pieńkowski

GP

229

195

471

18

Jan

Hronek

PGC

234

151

x

19

Piotr

Rogaski

A&A

246

373

353

20

Bogdan

Lutomski

ABGC

287

x

x

21

Wiktor

Krajewski

A&A

345

 

x

22

Błażej

Kwiatkowski

MGCC

354

x

x

23

Richard

Philips

PGC

355

68

 

24

Albert

Krajewski

A&A

355

 

x

25

Artur

Majsterek

A&A

357

 

x

26

 




SEZON 2010 wyniki

 

SEZON 2010 zakończony!!!!!

W serii 6 turniejów KLUBOWYCH

Pierwsze miejsce zajął :

BARTOSZ MAĆKOWIAK

Gratulacje!!!!


 

Zapraszamy wszystkich w przyszłym sezonie i życzymy powodzenia


 




TURNIEJ KLUBOWY

 

Zakończenie 5 Klubowego turnieju po 4 rundach

 

1 . miejsce Bartosz Maćkowiak


 

Zapraszamy wszystkich już w następną SOBOTE

START GODZ 11 Każdy może z nami zagrać !




Turniej Zamknięcia Sezonu na GOLF PALACE

 Turniej Zamknięcia Sezonu - Wyniki
Wyniki netto : Razem
L.p. Nazwisko Imię Wynik
1 Walaszek Mariusz 72
2 Rogalski Piotr 76
3 Wieczorek Rafał 77
4 Pieńkowski Janusz 79
5 Kulas Waldemar 79
6 Gozdek Ryszard 80
7 Dziekan Mirosław 81
8 Jędrzejewski Adrian 82
9 Dziekan Anna 83
10 Grodziński Tadeusz 85
11 Wójcik Mirosław 86
12 Staniaszek Grzegorz 87
13 Pieńkowski Maciej 89
14 Jędrzejewski Dariusz 93
15 Chojnacki Wiesław 93
16 Rawicki Eryk 95
17 Walaszek Tadeusz 0

Wyniki brutto : Razem
L.p. Nazwisko Imię Wynik
1 Rogalski Piotr 87
2 Jędrzejewski Adrian 88
3 Wieczorek Rafał 93
4 Grodziński Tadeusz 94
5 Pieńkowski Janusz 95
6 Wójcik Mirosław 98
7 Jędrzejewski Dariusz 100
8 Pieńkowski Maciej 100
9 Dziekan Mirosław 104
10 Walaszek Mariusz 105
11 Gozdek Ryszard 106
12 Kulas Waldemar 106
13 Staniaszek Grzegorz 108
14 Dziekan Anna 111
15 Walaszek Tadeusz 114
16 Rawicki Eryk 118
17 Chojnacki Wiesław 127



Turniej Kapitański 2010

Turniej Kapitański 201
 W środę 13.10.10 na polu Golf Palace odbył się turniej Kapitański

Zawodnicy mogli grać tylko trzema kijami i to właśnie dla wielu wybór tych właśnie kijów zadecydował o wynikach

Pierwsze miejsce wywalczył

Rafał Wieczorek

Wielkie brawa
zwycięzcy:

 

NAZWISKO IMIĘ HCP BRUTTO NETTO
Wieczorek Rafał 15,7 94 78,3
Szewczyk Jarek 14,7 95 80,3
Grodzinski Tadeusz 9,5 92 82,5
Osinski Rafał 26,5 105 78,5
Rogalski Piotrek 11,5 98 86,5
Bielawski Jerzy 13,4 100 86,6
Pienkoski Macek 11,6 101 89,4
Kawka Marek 12,7 104 91,3
Rawicki Eryk 23,0 114 91
Cechoski Przemek 27,9 125 97,1
Hojnacki Wiesiek 33,7 137 103
Dębski Marek 36,0 141 105
Bredzel Michał 36,0 148 112
Berliński Sebastian 36,0 152 116
Kowalczeski Adam 34,0 152 118




TURNIEJ KLUBOWY

 

TURNIEJ KLUBOWY PAR(30)  3/4

Zapraszamy wszystkich w każdą sobotę start GODZ 11

Pytania Bartosz Maćkowiak-660554906

SOBOTA TURNIEJ 16.10.2010

WYNIKI netto-MIEJSCE-

1.Bartosz Maćkowiak(Hcp 36,1)-total-24

2.Jacek Tomczyk (Hcp 35,5)-total-28

3..Krzysztof Zagajewski (Hcp 36,1)-total-32

4.Mikułko Stanisław (hcp-36.1)-total--42

5.Eryk Rawicki (Hcp- 23,4)-total-44

5.Piotr Rydygier (Hcp36,1)-total-44

5.Michał Brendzel (Hcp 36.1)-total- 44


 




TURNIEJ KLUBOWY

 

2010-09-25
FINAŁ TURNIEJU
Zakończenie 4 turnieju po 4 rundach po raz trzeci
1 miejsce Bartosz Maćkowiak (Hcp 36,1)---Gratulacje !!!!!!!!!
 




TURNIEJ KLUBOWY

 

2010-09-04
TURNIEJ!!!!!!
Zakończenie Trzeciego turnieju po 4 rundach
1 miejsce Bartosz Maćkowiak (Hcp 36,1)---Gratulacje !!!!!!!!!


 






TURNIEJ KLUBOWY

2010-08-07
FINAŁ TURNIEJU


Zakończenie drugiego turnieju po 4 rundach
1 miejsce Bartosz Maćkowiak (Hcp 36,1)---Gratulacje !!!!!!!!!



TURNIEJ KLUBOWY

2010-07-03
FINAŁ TURNIEJU
Zakończenie pierwszego turnieju po 4 rundach
1 miejsce Jacek Tomczyk (Hcp 36)---Gratulacje !!!!!!!!!
Zapraszamy wszystkich już w następną SOBOTE
START GODZ 11 Każdy może z nami zagrać !


 






Sobota 24.10

1. Bartosz Maćkowiak (Hcp 36,1) total-25
2. Agnieszka Musiałczyk (Hcp 36,1) total-32
3. Jacek Tomczyk (Hcp 35,5) total-34
3. Krzysztof Zagajewski (Hcp 36,1) total-34
5. Kuba Tamborek (Hcp.17  ) total-40
6. Krzysztof Stefański (Hcp 36,1) total-41



ojskowy

dht






Pogoda Łódź
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | Źródło: MeteoGroup