O nas

Driving Range przy ulicy Łagiewnickiej 233b w Łodzi jest idealnym miejscem do treningu tej ciekawej, nietuzinkowej i prestiżowej dyscypliny sportu. Położony blisko centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego, zapewnia znakomitą atmosferę odprężenia i odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku, a zarazem doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku.

Nasz obiekt driving range (strzelnica golfowa), o długości 200 metrów, obejmuje 15 stanowisk treningowych. Ciekawie ukształtowane, pięciodołkowe pole golfowe z bunkrami i przeszkodą wodną daje możliwość nauczenia się wszystkich elementów gry w golfa.

Konstrukcja całego obiektu jest pomyślana tak, aby podczas trwania imprezy warunki pogodowe nie wpływały na jej harmonogram oraz jakość, zorganizowanie spotkań golfowych możliwe było zarówno w miesiącach wiosennych, letnich, jak i zimowych.

 

driving range Łódź, golf Łódź, imprezy dla firm Łódź, imprezy integracyjne Łódź, imprezy okolicznościowe Łódź, imprezy w plenerze Łódź, komunie Łódź, kurs na zieloną kartę Łódź, nauka gry w golfa Łódź, pole golfowe Lodz, rozrywka na powietrzu Łódź, urodziny dla dzieci Łódź, urodziny Łódź, wieczór kawalerski Łódź, wieczór panieński Łódź