Charakterystyka obiektu

driving range Łódź, golf Łódź, imprezy dla firm Łódź, imprezy integracyjne Łódź, imprezy okolicznościowe Łódź, imprezy w plenerze Łódź, komunie Łódź, kurs na zieloną kartę Łódź, nauka gry w golfa Łódź, pole golfowe Lodz, rozrywka na powietrzu Łódź, urodziny dla dzieci Łódź, urodziny Łódź, wieczór kawalerski Łódź, wieczór panieński ŁódźOpis obiektu

Driving range (strzelnica golfowa)

Nasz obiekt driving range (strzelnica golfowa), o długości 200 metrów, obejmuje 15 stanowisk treningowych.

Ciekawie ukształtowane, pięciodołkowe pole golfowe z bunkrami i przeszkodą wodną daje możliwość nauczenia się wszystkich elementów gry w golfa.

Konstrukcja całego obiektu jest pomyślana tak, aby podczas trwania imprezy warunki pogodowe nie wpływały na jej harmonogram i jakość, a zorganizowanie spotkań golfowych możliwe było zarówno w miesiącach wiosennych, letnich, jak i zimowych.

Na specjalistycznych matach najlepszej jakości trenuje się uderzenia golfowe i doskonali swing (tj. ruch wykonywany przez golfistę przy uderzeniu piłki, pozwalający kontrolować jej lot)

  • Z widokiem na Las Łagiewnicki – największy w Europie las w obrębie miasta (polecamy piękne zachody słońca 🙂 )
  • Jedna z największych zadaszonych powierzchni golfowych w Polsce, aby deszcz i wiatr były Wam niestraszne
  • Target greeny z pochyleniami i premiami za precyzyjne uderzenia – jak na polu, abyście chętniej doskonalili precyzję strzałów
  • Bunkry, abyście doskonalili grę z piasku
  • Powietrze leśne z dala od wielkomiejskiego hałasu, w pobliżu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich
  • Blisko centrum – jedynie 10 minut od ulicy Piotrkowskiej (pod warunkiem, że nie rozkopią nam drogi, którą zamierzaliśmy dojechać 🙂 )

Wielkość terenu ćwiczebnego – 52 m. szerokości, 18 m. długości.
Ilość stanowisk Drivingu – 15
Możliwość puttowania