Szkoły podstawowe i gimnazja

Szkoły podstawowe i gimnazjadriving range Łódź, golf Łódź, imprezy dla firm Łódź, imprezy integracyjne Łódź, imprezy okolicznościowe Łódź, imprezy w plenerze Łódź, komunie Łódź, kurs na zieloną kartę Łódź, nauka gry w golfa Łódź, pole golfowe Lodz, rozrywka na powietrzu Łódź, urodziny dla dzieci Łódź, urodziny Łódź, wieczór kawalerski Łódź, wieczór panieński Łódź

Oferta zorganizowania zajęć: 

  • Nauka gry z profesjonalnym trenerem.
  • Kije golfowe i piłeczki do dyspozycji.
  • Grupa od 5 do 30 osób.
  • Cena w zależności od ilości uczestników.
  • Nauczyciele, opiekunowie grupy-gratisdriving range Łódź, golf Łódź, imprezy dla firm Łódź, imprezy integracyjne Łódź, imprezy okolicznościowe Łódź, imprezy w plenerze Łódź, komunie Łódź, kurs na zieloną kartę Łódź, nauka gry w golfa Łódź, pole golfowe Lodz, rozrywka na powietrzu Łódź, urodziny dla dzieci Łódź, urodziny Łódź, wieczór kawalerski Łódź, wieczór panieński Łódź

Zapraszamy do zorganizowania u nas zajęć golfowych, dzięki którym Wasza szkoła zyska atrakcyjność, a uczniowie ruch na świeżym powietrzu i umiejętności gry w dyscyplinę sportu, która być może w przyszłości pomoże im nie tylko w utrzymaniu dobrej kondycji, ale w nawiązywaniu kontaktów. Golf to sport w którym dobre zachowanie, przestrzeganie etykiety golfowej, opanowanie emocji, koncentracja i umiejętność nawiązywania kontaktów są podstawą. Każdy gracz nabywa tych umiejętności i często korzysta z nich w życiu. Bardzo gorąco polecamy te zajęcia młodym ludziom.

Grupy szkolne nie muszą być klasami w których dzieci mają ten sam wiek.

Golf jest dyscypliną sportu w której starsza osoba, może zagrać z dzieckiem, a zasady gry pozwalają na rywalizację. Tego nie ma w sportach typu tenis, koszykówka… w tych sportach siła fizyczna, kondycja, wzrost , mają duże znaczenie. Golf pozwala na integrację młodszych dzieci ze starszymi.

Jeżeli utworzycie grupę dzieci z różnych klas, które chciałyby grać w golfa, to zapraszamy do nas. Zapewniamy ciekawe zajęcia na świeżym powietrzu, a pogoda nie ma wpływu na ich przebieg, ponieważ dysponujemy bardzo dużym zadaszeniem.